O nás

Kdo jsme

Kafíčko jsme otevřeli roku 1997 – je kavárnou, cafébarem, klubovnou pro celou komunitu lidí, která se kolem něho točí. Pro všechny, co nás navštívíte, se Kafíčko stane zásadním společenským dějištěm a místem, které si oblíbíte. 

Vítejte na našich stránkách.

Nabízíme

Vše, co nabízíme, máme od těch nejlepších dodavatelů. Kávu zbožňujeme a připravujeme s láskou. Proto si vybíráme pražírny, které ji zase umí upražit tak, aby pro vás byla pokaždé dokonalá. Rádi podporujeme v prodeji přátele a známé, jako třeba pivovar Záhora. Tito bráchové zase milujou pivo a tak nám lahvují jejich skvělé speciály. Kluci za barem si rádi povídají o rumech a whisky (krom jiného) a tak se díky nim bar rozrostl o netradiční prémiové lahve. Myslíme i na vaše další chutě a stále rozšiřujeme naši domácí kuchyni. Odsud voní pečené i nepečené koláče, dorty, dezerty a jiné sladkosti. Stejně tak vaříme polévky, pečeme quiche a připravujeme i jiné dobroty.

Bavíme vás

Máme rádi, když se něco děje, to znamená, že podporujeme kulturu, jak a kdy můžeme. Pořádáme příležitostná hudební vystoupení, představení, stand-up comedy, výstavy fotek, obrazů, promítání filmů, tvoříme prostředí pro různé akce, narozeniny, večírky. Vaše díla vystavíme, vy tu vystoupíte, zhlédnete projekci, dáte si něco na baru, odpočinete si a pobavíte se jako málokde.

A nakonec. Od roku 2012 pořádáme každé léto KafíčkoTek - street festival in loving memory of Maddog. Kam jste všichni vřele zváni! (info fcb kafíčkoTek)

Děkujeme za návštěvu,

Vaše Kafíčko