O nás

Kdo jsme

Jsme kavárna v Poděbradech, kterou jsme založili s přáteli v roce 1997. Postupem času se Kafíčko stalo kultovním podnikem pro širokou komunitu lidí. Kafíčko umí přirůst k srdci, je symbolickým místem a společenským dějištěm, které nabízí otevřenou náruč všem.

Nabízíme

Vše, co nabízíme, máme od nejlepších dodavatelů anebo si sami vyrobíme. Kávu zbožňujeme a připravujeme s láskou. Proto spolupracujeme s pražírnou Nordbeans, která ji zase umí upražit tak, aby pro vás byla perfektní. Rádi v prodeji podporujeme přátele a známé, mezi něž patří například Pivovar Záhora. Rodina Záhorů zase miluje pivo a tak nám lahvuje své skvělé speciály. Kluci za barem si rádi povídají o rumech a whisky a díky nim se bar rozrostl o netradiční prémiové lahve z nejlepších likérek.
Z kuchyně voní poctivé koláče, dorty, dezerty a pečené čaje. Stejně tak vaříme polévky, pečeme quiche, připravujeme vlastní sirupy a další dobroty.

Bavíme vás

Podporujeme kulturu, jak a kdy můžeme. Pořádáme koncerty, divadelní představení, stand-up comedy, výstavy fotografií a obrazů. Tvoříme prostředí pro různé narozeninové akce nebo firemní večírky.
Naší hlavní akcí je KafíčkoTek - street festival in loving memory of Maddog, který pořádáme od roku 2012, jako vzpomínkovou událost na zakladatele Kafíčka Romana Černého.

Těšíme se na vaši návštěvu.